aruallaf

Mám čekat, nebo to vyklopit?

Kluk kterýho nejspíš miluju…
Je slepej, i kdybych mu to řekla tak on si to ani nejspíš neuvědomí.
Nevím co mám dělat říct mu to nebo neříct a čekat.
Jen když je nějaká naděje že by to poznal zase se všechno zkazí.
Tak já nevím.

PS: tohle posílám za mojí kamarádku, je jim 13 a ona prostě neví co dělat. Miluje ho,

Nejlepší odpověď
anonym

Něco jiného, kdyžtak doplňte

Doplňuji:
Ve 13 letech má na kluky spoustu času, i když společnost je tak zvrácená, že považuje za „normální“ s někým chodit )a klidně – hlavně i spát) co nejdřív. O tom, že ho „miluje“, se dá hodně pochybovat. Nanejvýš je zamilovaná, což vůbec nemá nic společného s láskou. A jestli on je „slepý, nepoznal by to, nepochopil“, třeba jen ve skutečnosti má jiné priority než si všímat holek. Takže: ať si hledí důležitějších věcí, než jsou kluci, pokud si nechce zničit život. Jít proti porudu dnešní požitkářské společnosti je těžké, ale velmi prospěšné. Musí napřed zjistit, jakou má hodnotu. mnozí mladí ji mylně staví na tom, jak jsou „žádaní, obdivovaní, atraktivní, …“ – to je nebezpečné!

Další odpovědi
Melkor

Čekat

Doplňuji:
čekat, čekat, čekat… dokud nevyrosteš…

anonym

Něco jiného, kdyžtak doplňte

Tak si hoď korunou, nebo teda vlastně kamarádka.
To je švanda nevědět, jestli je holka do někoho zamilovaná, nebo nevědět, co v případě, když je zamilovaná, má dělat.
Víš co, až si budeš jistá, tak budeš vědět i to, co udělat.

Poklička

Čekat

arygnoc

Říct

Doplňuji:
v týchto veciach nie len chlapcom, ale ani chlapom mnohokrát nedochádza.

zjentek

Něco jiného, kdyžtak doplňte

mám obavu, do čeho vtáhneš člověka, kterého „nejspíš miluješ“

Reezo

Říct

lorja

Říct