NickyMaSwag

Mam cca 4leteho morcetiho samce. Chci si k nemu poridit samicku. Bude samec chtit mlade kdyz ebyl nikdy pripusteny?

Odpovědi
Nikoltyna

Bude chtít to je zvířecí instinkt ale musíte vyčistit klec aby se nepraly o označkované území

bolak

Odpověď zní ANO, ANO!!, ANO!!!

Pokud opravdu nebyl nikdy připuštěný, tak se budou dít divy. Však uvidíš :)

beer

Pokud je v dobré zdravotní kondici, mláďat se s největší pravděpodobností dočkáš. Totéž platí pro samičku.

Zdroj: Vet.praxe

lota

Ano. Jen, aby se nezlobil na majitelke, o co kvuli nemu ctyri roky prichazel.:-)

deny555

Když se mu bude líbit,tak nevidím žádný problém.

anonym

Samec nebude chtít mladé (zase si tu ´rodinu´ u morčat moc neidealizuj) – ale bude se chtít pářit…
😉

Drap

Pokud je zdravý, tak bude. Od si to, že doposud nebyl připuštěn nepamatuje.