BELA81

Mám často větry,je nějaká potravina která se doporučuje proti větrům?

Nejlepší odpověď
Drap

Spíše jsou potraviny, které větry podporují. Takže řešení je, vyvarovat se jim.
Na každého to však působí jinak a je to přirozené.

Další odpovědi
Mapel

Každý lék má vedlejší účinek a když to není nutné, tak je nepožívám. Vyvarovat se luštěninám a může to být příznak i rozhozeného žaludku. Větry jsou přirozeným projevem organizmu, jen jich nesmí být moc a na nevhodném místě.

briketka10

http://www.le­karna.cz/espu­misan-porcpsmol50x40mg-bl/

tento lék je prospěšný proti větrům, nemá vedlejší účinky a nemusí se ani zapíjet, používala ho moje maminka..

Hlada

Jezte co vám chutná, prďte zvesela a nedělejte si s tím žádnou starost. Přece si kvůli tomu nenecháte vyvalit bok nebo nebudete do sebe cpát zbytečně nějaké chemikálie.

berta 4

Při vaření luštěnin přidej Saturejku,mám to vyzkoušeno-žádný broblémy nebudou