snarkon

mám babetu a nechce startovat

ze začátku začala startovat špatněji až nestartuje vubec. vubec to nezabíra ani jak šlapu ani jak to roztrlačím netočí se ani to kolo jak je pod tím spojka nevíte co stím?děkuju
Doplňuji:
svíčka a všechno je OK,jen se netočí to kolo pod tím levým krytem,tudíž ani zapalování..

Nejlepší odpověď
suaeda

Měl jsem dříve obdobný stroj a dost jsem se s ním vyvztekal. Už je pryč.
Zkontroloval bych hlavně základní věci:

  • zda jde palivo do válce – vymontovat svíčku a prošlápnout.
  • zda hází svíčka jiskru – svíčku na kabelu přiložit ke ke kostře a prošlápnout.

Můžou to být horší závady: kontrola celého zapalování, zejména kondenzátor, dobrá svíčka (kontakty), často ucpaný karburátor atd. Někdy je lepší poohlédnout se v okolí po šikovném soukromníkovi, který závadu najde rychleji a snadno odstraní.