kikin22222

Mám auto Renault Scénic 98, netáhne a jde z výfuku hustý bílý dým. Poraďte mi prosím, čím to může být?

Děkuji Vraník Ostrava.

Nejlepší odpověď
Drap

Vypadá to na porušené těsnění pod hlavou. Ve výfuku se vytváří pára.

Další odpovědi
jáára

Drap +1
nebo prasklá hlava…

Rommart

Na 99,9% je to prasklé těsnění pod hlavou motoru. Vesměs u starších vozidel bývá tzv. Kovotěs prohnilý a voda se dostává kde nemá. Při výměně těsnění by se měla nechat i zkontrolovat hlava a popřípadě ji nechat přebrousit.