Janula

Mám asi afty v puse, lze někoho nakazit líbáním ?

zánět v puse

Odpovědi
anonym

Afty lze s vysokou pravděpodobností z přenosu infekce vyloučit a (pokud nebudete oba mít v ústech krvácející ránu) je přenost infekce ústy také nepravděpodobný.
Na druhou stranu jsou afty projevem nějaké infekce či virózy ´někde´ v organismu – takže svůj protějšek můžeš nakazit jinou cestou (třeba kapénkami).

anonym

lze nakazit někoho?
snad jen svého milého!

když máš afty,snad by ses nelíbala s někým,koho miluješ!

mosoj

Tady se ví všechno. Nepletete si afty s opary ? Ani doktoři pořádně neví co je příčinou jejich vzniku :

http://www.zu­by.cz/onemocne­ni-ustni-sliznice/afty-caste-a-bolestive-postizeni-ustni-sliznice.html