Morčata331

Mám alergii na peří ale nechci se vzdát své andulky, jak to vyřešit?

Měla jsem doma andulku.Ted jí mám u kamarádky který chovají papoušky…Ale on je to můj anduláček miláček a nemůžu bez něho žít! Akorát jsem zjistila že mám alergii na peří…Jsem s toho hrozně smutná a už jsem se málem šla oběsit!Ach jo…Pomůžete mi co mám dělat abych si zase mohla svého miláčka vzít zpátky!

Odpovědi
Drap

Navštiv psychologa a s ním to lehce vyřešíš

marketa54321

Místo psychologa běž radši za imunologem a poraď se s ním o lécích na alergii. Taky bys měla papouška mít jen v jedné místnosti, ve které se příliš nepohybuješ a hlavně nejíš či nespíš. A neboj, já jsem alergická na kočky a nikdy jsem se jich nevzdala ;)

Emefej

Ani psychologa ani imunologa, navštiv alergologa.

Rubik

Já to řešil čističkou vzduchu a taky hodně pomůže zvlhčovač vzduchu, hlavně jestli bydlíš v paneláku, kde je suchej vzduch. Teď v zimě stačí nechat na radiátoru nějakou nádobu s vodou, třeba misku, hrnec atd. A určitě si zajdi na alergologii.