mám alergii na kočku. potřebuji pomoc.

Mám kočku, ale mám na ně alergii zatím se to nějak neprojevuje, ale když se už projeví co mám dělat s tou kočkou. Do útulku ne !
Doplňuji:
Vyřešeno! Děkuji za vaše odpovědi

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Proč si pořizuješ kočku,když víš,že jsi alergický?

Další odpovědi:

Stříbrný

tak tenhle problém taky řešíme, po 11 letech soužití s naší chlupatou koulí dceři zjistili alergii na kočku...takže nerudovská otázka kam s ní? byla nasnadě...z rodiny ji nikdo nechce, do útulku ji dát nemůžeme a nechceme, protože je to další člen rodiny a navíc je hodně nepřispůsobivá, tak by se tam nejspíš zbláznila...takže jediné řešení, které jsme našli bylo co největší omezení kontaktu s dcerou...kočce se sice její domácí prostor zmenšil z 5 místností na 1, ale má možnost jít do sklepa a odtud ven (což dělala vždycky), takže jí to nějak markantně nevadí...no a samozřejmě často vysáváme a uklízíme, aby se co nejvíc omezili alergeny...ovšem nejlepší pro tebe by bylo, ji dát do jiné rodiny, protože to, že se to neprojevuje, může trvat klidně i několik let a pak tě třeba čeká tězké astma a to za to fakt nestojí...

Zlatý

Existují i hotely pro úso a kočky. Pokud máš dostatek finančních prostředků, je to jedno z možných řešení.

daruj ji

Zlatý

Zbývá možnost poptat se po rodině a známých, kdo by si ji vzal.

Stříbrný

tak ji vyhoď na zahradu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zvířata

Zlatý Drap 1074
Zlatý beer 710
Zlatý www 558
Zlatý briketka10 346
Zlatý ReHu 306
Zlatý hanulka11 296
Zlatý annas 280
Zlatý marci1 263
Zlatý mosoj 257
Zlatý gecco 248

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.