mam alergi na pyly,začnou mi svědit oči a noc prosimvás znáte nakou radu co stím

Doplňuji:
všecno vím ale jsem myslel nake přírodni věci

Nejlepší odpověď
dědapetr

Návštěva alergologa a v lékárně vše na alergii – kapky do očí,do nosu a tabletky na alergii vše se dá koupit bez receptu.Pak ovšem k lékaři,vlastní zkušenost,mám k tomu ještě astma.Oplachovat obličej a omývat vlasy v nich se drží alergeny.

Další odpovědi
hanulka11

je dobré jít k alergologovi pak v období které je pro tebe kritické bereš tabletky a nos sluneční brýle
Doplňuji:
neznám tedy nic přírodního na alergii pokud ti vadí pyly

led

jediný naozaj účinný prírodný spôsob je, vyhýbať sa alergickým priestorom. Doporučujem viac zvlhčovať- oplachovať oči a nos.