Mam agresivni kocku. Narozena v kvetnu. Co mam delat? dekuji

Nejlepší odpověď
Gollumek.88

zjevně se jí málo věnujete nebo jste se jí od malička málo věnovali… možná by stálo za zmínku, jak se její agresivita projevuje, likviduje byt? nebo z ničeho nic útočí na vás? jak se k ní chováte? jak se k ní chovají děti – máte-li…

Další odpovědi
MacaM

Co ji nechat vykastrovat? Je to sice příšerná představa, ale usuzuji kde kočičky kamaráda, který ji má kastrovanou a je úplně klidná.