icurusL

Mám aft! Je správné to co dělám?

Právě jsem snědl 3 cibule, vyčistil si zuby pastou a vypláchl ústní vodou. Je to správné? Mohli byste mi ještě něco doporučit?

Odpovědi
kaculinda200

Aloclair gel (dá se koupit v lékárně) – vytvoří ochranný film a aft potom nebolí :)

arygnoc

dobrý!!!

;-Q

ps:
ste musel niekoho dobre nasr*ť, keď vám dal takýto recept. 😁

mosoj

To bude rachot.

pusinka50

Kup si v lékárně takovou modrou vodičku, nevím ,jak se jmenuje, ale oni ti magistři v lékárně poradí, dává se to třeba kojencům na rozpraskané rty. Každopádně si nech poradit v lékárně, ta cibule ti spíš tu aftu propálí než vyléčí, zubní pasta také nepomůže.