Avatar uživatele
košiška

Mám 800tisíc a nevím kde, jak a v čem podnikat, mám v dnešní době šanci na úspěch?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4813 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kazisvět

Zahajte podnikání jen tehdy, když budete mít opravdu velkou jistotu, že si vyděláte alespoň 2× více než v běžném zaměstnání. Musí to být hodně dobrý nápad a počítejte s velmi tvrdou prací. Těch 800 tisíc není na začátek podnikání zase tak moc.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
ReHu

Šance na úspěch je rozhodně.
Je o o tom pouze najít takové odvětví či skulinu na trhu, kde je co nejmenší konkurence, nejlépe žádná a je to takové, že málokdo by mohl dělat to samé.
A to je těžké. A také 800 tis je pro něco velmi hodně a pro něco velmi málo.

Co se týče podnikání, to je o diskuzi, ne na tomto místě. Možná bych měla tip, ale nevím, odkud jsi.
A kačky – zjistila bych možnosti investování.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
venkovan

Začínal jsem s 5 tisíci. Ale věděl jsem co chci. když nevím, nepomůže mi ani miliarda.
Když se podívám na tu otázku, tak nevím jestli pro vás nebude lepší ty peníze propít či je dát na charitu. obávám se, že když začnete podnikat tak o ty peníze stejně přijdete a ještě budete mít dluhy.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Podnikat raději ne. Peníze uložte na nějaký spořící účet. Nekoukejte pouze na procenta výnosu, ale taky na různé poplatky. Dohromady různé poplatky můžou být vyšší než spořící úrok.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Radak

Pokud nemáte nápad, raději investujte. V dnešní době je těžké hledat skulinky. Přesto Vám ale držím palce, třeba vás napadne něco skvělého.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
paq

Zkus: www.akcieporadim.cz

Zdroj: www.akcieporadim.cz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Finance a podnikání