zjentek

Mám 50.000 běloruskejch rublů z r. 1995 ..nejsem „za vodou“?

Doplňuji:
Lamalam: nemachruj ..taky mám těch 50.000ovejch bankovek celej kominek

Nejlepší odpověď
dudu

Záleží na Vašich nárocích. Počítám-li dobře máte v kapse něco málo přes naši stovku.

Další odpovědi
anonym

Kdepak za vodou! Ty bankovky už nejsou platné a pokud by byly, měl bys při dnešním kurzu nějakéjch 10000 kaček.
Doplňuji:
Sakriš, blbě jsem to spočítal. Měl bys něco přes stovku!

Lamalam

To je toho, já mám 20 000 000 tu­reckých lir z roku 1999.

Lamalam

Barbakan > Dnešní kurz je 0,2 Kč za 100 BYR. Nějak mi to nevychází na 10 000 Kč.

anonym

Jo, máš pravdu. Už jsem odpověď doplnil. 🙂