mam 4gb flesku a nejakym zahdnym spusobem z ni mam 697mb nevite jak jeto mozne formatoval jsem ju a bez vysledku co sti

mam 4gb flesku a nejakym zahdnym spusobem z ni mam 697mb nevite jak jeto mozne formatoval jsem ju a bez vysledku co stim

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Podívejte se do správce disků jestli tam není nějaký skrytý oddíl, případně stávající smažte a vytvořte nový o maximální možné velikosti. Najdete to v Start-Ovládací panely-Nástroje pro správu-Správa počítače-Správa disku.

Jinak řada levných flešek tím trpí automaticky, je-li to v záruce, tak reklamovat.

Další odpovědi:

Bronzový

A nemáte jí náhodou zakoupenou z černého trhu ju?

Stříbrný

To bude podobný případ jako http://www.odpovedi.cz/…

S něčím podobným jsem se setkal u mp3 přehrávače mého syna. Syn mi říkal, že se uložené soubory mp3 nejde po čase přehrát, ony v přehrávači jako byly, ale měly velikost 0 MB Přehrávač původně měl 1 GB, postupně kapacita klesla na 320 MB. Při prohlížení disku prostřednictvím Windows se nic neobjevilo. Po jeho zformátování kapacita zůstala zmenšená a nebyl způsob, jak zjistit, o co se jednalo. Potom jsem mp3 připojil k Linuxu, programem Diskový nástroj jsem provedl kontrolu a opravu. Potom se ukázaly soubory s podivnou koncovkou, které byly přejmenované a byly to dříve ztracené soubory mp3 a bylo je možné po vypreparování z paměti normálně přehrát, případně změnit koncovku a přehrát. Když jsem je odstranil, paměť se vrátila na původních 1 GB. S tímto jsem se nikdy dříve nesetkal, ani jsem to nenašel na diskuzním fóru.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 948
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 820
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.