anonim123445

Mám 4 z matematiky nevíte co mám dělat a učitelka to nezajímá?

Matematika
prosím o radu
Doplňuji:
A rodiče mě to neumí vysvětlit a kamosi taki ne

Nejlepší odpověď
ivzez

Začni se učit!

A přiber i češtinu …

Další odpovědi
zelí

Podle slova „taki“ soudím, že navštěvuješ ZŠ. Nevím sice přesně co tam děláte, ale to nejtěžši budou tak zlomky nebo 2 rovnice o 2 neznámých. To by ti měl každý dospělý zvládnout vysvětlit. Zeptej se třeba dědečka, když rodiče neví. To má celá třída 4 nebo 5, že nikdo neví?

anonym

Tak ať ti rodiče zaplatí nějaký doučování

Mapel

Podle tvého češtin by jsi měl toho dohnat asi více. Tak asi nezbyde nic jiného než se učit.