Avatar uživatele
PowerWar

Mám 3.68GB RAMu použito z 4 GB. Jak tu použitou RAM snížím ?

Potřebuju snížit RAM protože minecraft se mi skoro ani nerozjede

Zajímavá 0 před 4045 dny Sledovat Nahlásit



Odpovědi
Avatar uživatele
badisko

Otevri spravce uloh …tam se podivej co ti tak zere RAMku …otevres ho budto klavesovou skratkou ctrl+Alt+Delete …nebo sjen na spodni listu a pravym tlacitkem mysi klik a otevrit spravce uloh a uvidis co ti ji tak zatezuje .....pak je tady jeste jedna vec pro hrace her a to tato ..http://www.sta­huj.centrum.cz/u­tility_a_ostat­ni/systemove_nas­troje/optimali­zace_systemu/ga­me-booster/ po nastaveni ti vypne vsechny nepotrebne aplikace a procesy ktere pri hrani nepotrebujes zapnute …ale do jake miry je to bezpecne k windowsum nevim nejsem hrac …vyuziji to jednou za cas pri hrani zatim se nic nestalo …

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Bedy

Ten zbytek mátze zřejmě přidělený pro sdílenou integrovanou grafickou kartu – a takové grafické karty často nejsou na hraní her, je to prostě do kanclu.

S Game Boosterem opatrně, často dělá velký problémy, když se mají některé služby pouštět zpět (jako třeba Automatické aktualizace apod.) a hlavně ten samotný program si taky docela dost vezme z paměti RAM, takže ve finále často ta úspora není zas tak velká.

Možná by bylo lepší se zamyslet, proč je to tak pomalý? Než začnete investovat do lepšího hardwaru, zkusme se podívat, jestli v počítači náhodou nemáte něco nevítaného (nemyslím tím jen viry, ale i různé zbytečnosit, které brzdí počítač).

Vyžádám si od Vás výpis z programu Hijackthis.
Hijackthis stáhnete zde: http://source­forge.net/pro­jects/hjt/files/la­test/download
Program uložte na plochu, spusťte, klikněte na Do a system scan and save logfile.
Po kontrole se vytvoří na ploše soubor hijackthis.log
Ten nahrajte na leteckaposta.cz nebo na jiné úložiště a odkaz mi pošlete vnitřní poštou anebo ho vložte sem jako doplnění otázky.
Věřím, že to nějaké ovoce přinese 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Vypni všechny programy které ti běží na pozadí !

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Jedině přidat další paměťový modul.

Snížit využití jde jedině vypnutím různých programů co běží na pozadí, např. různé lištičky do internetového prohlížeče a nemít spuštěno 20 programů, když nejsou zrovna potřeba

Kdyby něco ozvi se mi na email nebo zprávou na facebooku

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet