50centes

Mám 2 letou kočku která je veliká jako půl roční kotě neví někdo proč je tak malinká???

Doplňuji:
http://www.fa­cebook.com/pho­to.php?fbid=22­0125424738885&set=a­.205477762870318­.52667.1000

Nejlepší odpověď
www

Genetika.
Ne každé zvíře či člověk musí mít klasické míry. Nic neřeš.

Další odpovědi
albert

Neřešil bych to, může to mít třeba v genech po některém předkovi – kdoví s kým se mamina kočka spustila. Co je malé, to je milé… Co máme říkat my, když máme doma „hovado“ který váží 8 kg a ještě ke všem se k smrti rád chová. Každá návštěva se ho lekne.

hanulka11

tak to bude nějaký zakrslý druh

třeba něco takového
http://casopis­.planetazvirat­.cz/061218-kocka-bengalska-1.html

anonym

To bude jako u lidí, její rodiče mohou být drobnější.

Ella

stejně jako u lidí existují výjimky, neřešila bych to, pokud nevyrostla do teď, tak už se tak nejspíš nestane.

mě by to nevadilo :) koťata jsou roztomilá :)
mamka mi nechce dovolit kotě už jenom proto, že dospělé kočky nemá ráda, takže já bych takové celoživotní koťátko brala všemi deseti :)