Mám 2 kočky a chtěla bych si pořídit psa.Jaké plemeno je vhodné? Máme domek, kočky jsou většinou doma a na dvorku.Děkuji

Nejlepší odpověď
Arni

Tady snad ani tak nejde o plemeno, ale o povahu psa. Každopádně (pokud to není pes již na kočky zvyklý) to chce štěně, aby si na sebe zvykli. A to musíte velmi opatrně. Může se i stát, že kočky které považují byt za své teritorium mohou „vetřelce“ vyhnat. I to už se nejednou stalo.

Další odpovědi
myšpulín

Určitě ne honícího psa (chrt), který má v genech pronásledovat kořist.
Pokud jsou kočky kastrované, tak budou lépe snášet psa, protože ztratí svou divokost.