elektrikář

Mám 2 inrnetové adresy 2946098@gmail com a2946098@seznam cz normálně na ně chodí pošta ale když se někam chci přihlási

chci přihlásitna skype nejde to že je neplatná adresa
Doplňuji:
Jde o první přihlášení a registraci. atea´d jsem zjistil že se také nemohu dostat na otázky na Googlu.

Nejlepší odpověď
Michal Kole

Můžete to prosím nějak trochu rozvést?
Jste pod těmito emaily na skype zaregistrován?
Do skype se nedává emailová adresa do loginu (uživatelské jméno a heslo) při spouštění nebo instalace. Email se zadává při registraci a vytváření loginu
když se někde registrujete, tak často přijde na mail odkaz na který musíte kliknout, aby se email „potvrdil“, je to ochrana, aby někdo nezadal email ve tvaru xxx@xxx.xx