Avatar uživatele
elektrikář

mám 2 imail adresy omylem se se na obou přihlásil na odpovědi Potřeboval bych sloučit dosažené body na jedno konto

Spojit dosažené body ze dvou i mail adres na odpovědích
Doplňuji:
Jednou se cosi pošramotilo na servru a na 1 adresu nešlo přihlásit. Použil jsem teda druhou adresu. Po několika dnech jsem si zkusil udělat novou registraci se starou adresou i starým heslem povedlo se se a nyní mám teda registrační konta dvě.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? annas, zzzzz před 3885 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
annas

Záleží na vašem rozhodnutí. Moje zkušenost. Naposled se vyjadřuji ke svému případu.Vše je možné najít v archívu.

Před dvěma roky jsem z osobních důvodů zrušila svůj původní profil a objevila pod jiným. Nebudu uvádět podrobnosti, protože se to několikrát řešilo. Později jsem z jistých důvodů požádala o převod svých bodů na původní deaktivovaný profil, o jehož obnovení jsem požádala. V několika případech došlo k technické chybě …

Jenže stále mě někteří jedinci považují za podvodníka, i když admin několikrát vysvětlil, dokonce dvěma uživatelům udělill veřejně napomenuti za chybnou interpretaci.

Led má pravdu. Ne u každého se dva profily tolerují, i když je jen jeden aktivní…Nejvíc vykřikují ti, kteří před dvěma lety na Odpovědích vůbec nebyli a neznají okolnosti. Své myšlenky vkládají jiným a manipulují… Kdo chce pochopí, kdo nechce, je zbytečné ví vysvětlovat …

Na dvě dělila se cesta. Já zvolila tu neprošlapanou a rozdíl jsem pochopila vzápětí …

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
led

Zkontrolujte si nejdříve, jestli omylem jste si někde nedal sám sobě, tj. jedn. nick druhému nicku, palečky nebo hvězdičku. Pokud k takovému omylu nepřišlo, napište adminovi a vysvětlete mu důvody své žádosti.
Ale, nedoporučuji vám to, najdou se totiž lidé, kteří vám to budou vykřikovat až do vaší virtuální smrti a možná i po ní …
Já jsem jeden nick zrušila, body nesloučila, ale přesto, že jsem to od začátku netajila a nezneužila, ten, kterého jsem se ptala o radu, mi to první nahlas vyčítal a vinil mne z podvodu.

Moje rada: Ne! Nedělejte to… Neslučujte … Žádna fúze…
Doplňuji:
…jako elektrikář víte, že
„za bodem rozdělení se nemůže spojovat“

Upravil/a: led

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
bolak

Napiš adminovi, ale pochybuju že ti vyhoví, na tož aby vůbec odpověděl (nebo naopak).

PS: Já mám 14 emailovejch adres a nestydím se za to!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
zzzzz

to se obrať na admina, ale nemohu zaručit, že ti odpoví. Mi ještě nikdy neodpověděl.
Doplňuji:
Máš i Irenu???

Upravil/a: zzzzz

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Nassin

Annas, zajímalo by mne, pod jakým nickem byl tvůj první profil? Že by kerberus?

před 1080 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Ty body jsou stejně k ničemu, tak se zbytečně nestresuj 🙂

před 3885 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
bolak

No, jinak než přes admina se to stejně řešit nedá, a proto bych si dovolil poopravit tvůj vzkaz v diskuzi: Ty body jsou stejně k ničemu, tak ho zbytečně nestresuj 🙂

před 3885 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek