elektrikář

mám 2 imail adresy omylem se se na obou přihlásil na odpovědi Potřeboval bych sloučit dosažené body na jedno konto

Spojit dosažené body ze dvou i mail adres na odpovědích
Doplňuji:
Jednou se cosi pošramotilo na servru a na 1 adresu nešlo přihlásit. Použil jsem teda druhou adresu. Po několika dnech jsem si zkusil udělat novou registraci se starou adresou i starým heslem povedlo se se a nyní mám teda registrační konta dvě.

Nejlepší odpověď
annas

Záleží na vašem rozhodnutí. Moje zkušenost. Naposled se vyjadřuji ke svému případu.Vše je možné najít v archívu.

Před dvěma roky jsem z osobních důvodů zrušila svůj původní profil a objevila pod jiným. Nebudu uvádět podrobnosti, protože se to několikrát řešilo. Později jsem z jistých důvodů požádala o převod svých bodů na původní deaktivovaný profil, o jehož obnovení jsem požádala. V několika případech došlo k technické chybě …

Jenže stále mě někteří jedinci považují za podvodníka, i když admin několikrát vysvětlil, dokonce dvěma uživatelům udělill veřejně napomenuti za chybnou interpretaci.

Led má pravdu. Ne u každého se dva profily tolerují, i když je jen jeden aktivní…Nejvíc vykřikují ti, kteří před dvěma lety na Odpovědích vůbec nebyli a neznají okolnosti. Své myšlenky vkládají jiným a manipulují… Kdo chce pochopí, kdo nechce, je zbytečné ví vysvětlovat …

Na dvě dělila se cesta. Já zvolila tu neprošlapanou a rozdíl jsem pochopila vzápětí …

Další odpovědi
led

Zkontrolujte si nejdříve, jestli omylem jste si někde nedal sám sobě, tj. jedn. nick druhému nicku, palečky nebo hvězdičku. Pokud k takovému omylu nepřišlo, napište adminovi a vysvětlete mu důvody své žádosti.
Ale, nedoporučuji vám to, najdou se totiž lidé, kteří vám to budou vykřikovat až do vaší virtuální smrti a možná i po ní …
Já jsem jeden nick zrušila, body nesloučila, ale přesto, že jsem to od začátku netajila a nezneužila, ten, kterého jsem se ptala o radu, mi to první nahlas vyčítal a vinil mne z podvodu.

Moje rada: Ne! Nedělejte to… Neslučujte … Žádna fúze…
Doplňuji:
…jako elektrikář víte, že
„za bodem rozdělení se nemůže spojovat“

bolak

Napiš adminovi, ale pochybuju že ti vyhoví, na tož aby vůbec odpověděl (nebo naopak).

PS: Já mám 14 emailovejch adres a nestydím se za to!

zzzzz

to se obrať na admina, ale nemohu zaručit, že ti odpoví. Mi ještě nikdy neodpověděl.
Doplňuji:
Máš i Irenu???

Nassin

Annas, zajímalo by mne, pod jakým nickem byl tvůj první profil? Že by kerberus?

Sůwa

Ty body jsou stejně k ničemu, tak se zbytečně nestresuj 🙂

bolak

No, jinak než přes admina se to stejně řešit nedá, a proto bych si dovolil poopravit tvůj vzkaz v diskuzi: Ty body jsou stejně k ničemu, tak ho zbytečně nestresuj 🙂