Mám 13 let vážím 67 kg a merim 164 cm......jak zhubnout v 13 letech?

Nemyslím si, že jsem tlustá, ale hubená taky ne. Chtěla bych aspon tak 50 kg....ale jak?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

milion stotisíc odpovědí na stejný dotaz
http://www.odpovedi.cz/…

můj názor?počkeš až dospěješ a pak můžeš začít hubnout a budeš na to mít zbytek života,teď si nekaž dětství a dospívání honbou za figurou,na to budeš mít po dětech dost času.
Kdybych si jen vzpoměla,jaké starosti jsem měla já a moje vrtevnice ve 13 letech...no hubnutí to jistě nebylo:-)

Další odpovědi:

Zlatý

Mnohokrát opakovaný dotaz, projděte si předchozí odpovědi:
http://www.odpovedi.cz/…

Základem hubnutí v každém věku je pravidelná a pestrá strava (5-7x denně) a dostatek pohybu. Žádná omezení ve tvém věku nejsou, žádná speciální dieta není na místě.

,,jak zhubnout ve 13 letech'' .. co s tím má věk společného?
Stačí když nebudeš jist jídla jako hamburger, snickers, skittles a takovy blbosti + musiš chodit běhat a dělat dřepy,sed-lehy,kliky... při pocení ztraciš tuk :)

Začni cvičit nejmíň jednou týdně aspoň hodinu a nejez každý den sladkosti:) Já třeba běhám třikrát týdně 3 km.

Bronzový

Jak vypadá maminka, je taky silnější, nebo štíhlá? Když je štíhlá, budeš i Ty? Když není, nebudeš ani Ty - to je dědičnost. Dá se tomu předejít, ale až Ti skončí puberta a tady úpravou jídelníčku, přidat aktivitu. Hlavně si vybírej správná zdravá jídla. a netrap se tím, za pár let ti to bude jedno, mysli na školu a ostatní.

Zlatý

Omez sladkosti, živočišné tuky, jez více zeleniny a hlavně alespoň nějaký pohyb : plavání, jízda na kole, tanec apod.

Bronzový

Jsi na svůj věk poměrně vysoká - až budeš mít tak 17 budeš mít tak 177cm - ted prostě jen se nepřežírej a snaž se neustále udržovat v pohybu - jezdi na kole, chod na procházky.. a tak

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Sport

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Sport

Zlatý Drap 245
Zlatý marci1 160
Zlatý hanulka11 135
Zlatý annas 132
Zlatý gecco 123
Zlatý mosoj 101
Zlatý Alesh 99
Zlatý quentos 89
Zlatý Lamalam 82
Zlatý arygnoc 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.