kuřecí

Mám 13 let vážím 67 kg a merim 164 cm......jak zhubnout v 13 letech?

Nemyslím si, že jsem tlustá, ale hubená taky ne. Chtěla bych aspon tak 50 kg…ale jak?

Nejlepší odpověď
iceT

milion stotisíc odpovědí na stejný dotaz
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zhub­nout

můj názor?počkeš až dospěješ a pak můžeš začít hubnout a budeš na to mít zbytek života,teď si nekaž dětství a dospívání honbou za figurou,na to budeš mít po dětech dost času.
Kdybych si jen vzpoměla,jaké starosti jsem měla já a moje vrtevnice ve 13 letech…no hubnutí to jistě nebylo:-)

Další odpovědi
Pájo

Mnohokrát opakovaný dotaz, projděte si předchozí odpovědi:
http://www.od­povedi.cz/sear­ch?q=jak%20zhub­nout

Základem hubnutí v každém věku je pravidelná a pestrá strava (5–7× denně) a dostatek pohybu. Žádná omezení ve tvém věku nejsou, žádná speciální dieta není na místě.

anonym

,,jak zhubnout ve 13 letech'' .. co s tím má věk společného?
Stačí když nebudeš jist jídla jako hamburger, snickers, skittles a takovy blbosti + musiš chodit běhat a dělat dřepy,sed-lehy,kliky… při pocení ztraciš tuk :)

kacka2003

Začni cvičit nejmíň jednou týdně aspoň hodinu a nejez každý den sladkosti:) Já třeba běhám třikrát týdně 3 km.

Kelt

Jak vypadá maminka, je taky silnější, nebo štíhlá? Když je štíhlá, budeš i Ty? Když není, nebudeš ani Ty – to je dědičnost. Dá se tomu předejít, ale až Ti skončí puberta a tady úpravou jídelníčku, přidat aktivitu. Hlavně si vybírej správná zdravá jídla. a netrap se tím, za pár let ti to bude jedno, mysli na školu a ostatní.

marci1

Omez sladkosti, živočišné tuky, jez více zeleniny a hlavně alespoň nějaký pohyb : plavání, jízda na kole, tanec apod.

Zvědavý

Jsi na svůj věk poměrně vysoká – až budeš mít tak 17 budeš mít tak 177cm – ted prostě jen se nepřežírej a snaž se neustále udržovat v pohybu – jezdi na kole, chod na procházky.. a tak