prcek82

Co dělat, když mám rotvika a stale si lize packy?

Mam 11.leteho rotvika a stale si lize packy.nejprve to byla jen predni a ted i obe zadni.kolikrat bolesti ani nechce jit. Veterinář neumí poradit a vyzkouseli jsme už masti,léky a změnu krmiva…i nasel skulinku v limci a tou to lizal…ma někdo podobne zkusenosti?

Odpovědi
ReHu

Zkusila bych se zeptat i jiného veterináře. Klidně i více.
Mám zkušenosti, že mají různé zkušenosti a názory.
Ve kterém jste městě?

anonym

Ježiši to je hrozný,aby si někdo hryzal packy a tahal si za něho,to není jenom tak…
Doplňuji:
…běžte s ním k veterinářovi.