danbar

mám 10let a ve třídě se mí líbí jedna 10ti letá kolka vycházíme spolu dobře ale nevím jestli mě miluje,prosím poradte mi

jak zbalit 10 letou holku

Nejlepší odpověď
Makina

Jejda, jejda, jejda…to je zapeklitá situace, buďte kamarádi, protože přátelství je někdy lepší než cokoliv na světě…a pokud by Vám vydrželo i do dospělosti…bylo by to ještě lepší

Další odpovědi
hanulka11

jé ,ty se máš.to je krásný …prostě ji řekni, že ji miluješ a zeptej se jestli ona tebe .....

Drap

Bohužel neporadím, už sio ani nepamatuji, když mě bylo 10 let