R5

Mám 100Kč a musím koupit 100 zvířat, jelen stojí 10Kč, srna 3Kč a jeden zajíc 50haléřů, kolik jakých zvířat mám koupit?

Musím utratit všechny peníze (100Kč).

Nejlepší odpověď
bolak

Mně to vychází 94 zajíců, 5 jelenů a 1 srna. Jedinej problém je v tom že nevím jak sem to spočítal.
Doplňuji:
johana 56: tos nakoupila málo :)

..ale kdyžtak mi tady zahlasuj, jestli budeš mít náladu > http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/chodite-radi-po-nakupech

Další odpovědi
Elk

Kup si pexeso za 100 Kč, tam jich bude habaděj!

anonym

Kup si jen jedno a zbytek za krmení, jinak ti pochcípaj hlady.

anonym

Me by jen zajimalo, " z jakeho materialu " jsou ta zviratka. Z modeliny ?

  • iv-

bolak

jak to vyšlo tobě?

anonym

????????? Ja bych to nevypocetla ani kdyby mi slo o zivot. To je nad moje chapani, ze tohle nekdo umi vypocitat.
Na to moje prsty nestaci. !
Ja ze sebe rada delam debila, tentokrat ho ale ze sebe delat fakt nemusim. -iv-

bolak

:)))

johana 56

No jo,poprosím o smazání,mělo to být do diskuze.

bolak

Tak sem ti to šel smazat a už to tam nemáš :).. někdo byl rychlejší..

bolak

a v diskuzi by to bylo správně nebo jak? ;)

a nic se mazat nebude, to bych pak vypadal jako blázen, a já si zakládám na své reputaci..

johana 56

Pěkně jsem poprosila,admini vyhověli.I tak by to nebylo dobře.Sypu si popel na hlavu,stovku jsem utratila,ale prostě jsem špatně četla.tu další s počtem zvířat jsem nevzala na vědomí.Tvá reputace jistě neutrpí,já umím své chyby přiznat a omlouvám se.

bolak

no, tak v tom se nepatrně lišíme, já kdybych si došel na návštěvě na velkou a netrefil se úplně přímo do mísy, tak i přesto chybu neuznám a budu tvrdit že přesně takhle sem to chtěl..

johana 56

Za chyby se většinou platí,není na škodu je přiznat a poučit se z nich.Mimocho­dem,pro takové návštěvy bych pro jistotu postavila na dvoře dřevěnou kadibudku.