hary123

Jak postupovat, když se mi nevrátil maly techničak?

Nenahlasil jsem že je ztraceny a ani jsem nic neplatil. a kupní smlouvu mám a ve velkem techničaku jsem napsaany jako zrušeny a je tam napsany pan yx mám i kopii velkeho techničaku a mám i okopirovanou občanku od pana yx. volal jsem mu at mii vráti malej techničak ale že pry ho někde založil. myslíte že bych měl zpětně zajít na orv a nahlasit to? děkuji za odpověd

Odpovědi
cukrar

Hary, asi nerozumím dotazu.
Vyjste prodal vozidlo, odhlásil na kupce. Proč jste volal kupce, aby Vám vrátil malej techničák? K 4emu, když vozildo není Vaše.
Omlouvám se, nepochopil jsem dotaz.