ratava

Malý princ- existuje nějaká kniha podobná této?

Nejlepší odpověď
Terryle

Napadá mě jediný autor a jeho filozoficko-pohádkový příběh: Richard Bach a knížka Jonathan Livingston Racek.
Dá se i číst online: http://www.vra­na.cz/racek/
Je to trošku víc o smyslu života, míň o vztazích, ale taky to má hodně do sebe.
Oba autoři mají hodně společného – oba jsou /byli piloti a při létání filozofujou o životě, životních hodnotách, přátelství, lásce, svobodě… Vřele doporučuju.

Další odpovědi
terry

Možná Tulák po hvězdách od Jacka Londona.