Anonym007

Malý nebo velký tablet ?

Menší nebo větší tablet, tablet budu mít převážně doma. Máte „velký“ nebo „malý“ tablet? Přesně se rozhoduji mezi 7,9 palcovým a 9,7 palcovým. Omlouvám se pokud tu je podobná otázka, nenašel jsem ji.

Děkuji

PS" Ano jde o iPady :D
Doplňuji:
Mám docela malé ruce :(

Odpovědi
anonym

Vetší 9,7 (palce)

roxy52

Vetší 9,7 (palce)

…ale ve finále mě nevyhovoval ani jeden.

McArthur

Vetší 9,7 (palce)

Doplňuji:
Hodně záleží na tom, co se bude na tabletu dělat? Pokud má sloužit jako lehká náhrada notebooku, potom je jednoznačně lepší sáhnout po větším tabletu. I tak to ale nebude úplně ono.

Nechápavé

Menší 7,9 (palce)

cochee

Vetší 9,7 (palce)

Menší už s největší pravděpodobností máš – smartphone. Smartphone není nic jiného než malý tablet, co umí „náhodou“ i GSM komunikaci a může mít i některá další málo podstatná omezení, která však mohou mít i levnější větší tablety (např. jen jeden USB port).

Ex-pert

Menší 7,9 (palce)