Avatar uživatele
Terryle

Malování ve Windows – nastavení ukládání?

Prosímvás, nevíte někdo, jestli je ve widnowsáckým Malování (součást základního příslušenství) možné změnit to základní nastavení ohledně ukládání? A kde? Už mě hrozně štve neustále měnit formát ukládání z .bmp na .jpg a uložení cílového obrázku.
Prosím, nedoporučujte mi „pořádnej software“, mám ho a umím ho používat, ale ono na některý maličkosti je to Malování prostě furt nejjednodušší a nejrychlejší…
Doplňuji:
Chudst:
Už si sbírám munici ;o) Děkuju za zajímavý doplnění. A taky za podrytí morálky, teď budu místo práce lozit po nastavení Photoshopu a pátrat, jestli a kde se to dá měnit… :)) Zatím jsem ale nevypátrala nic. Nakoukla jsem na pár internetovejch fór a podle těch se zdá, že to nejde… doporučujou tam udělat si na ukládání „dávku“ (oficiálně se tomu říká možná skript?). Ale to už je jednodušší a rychlejší překliknout ty dvě okýnka…

Další reakce v diskusi, dík!

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? panenka, iceT, chudst, anonym před 4727 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
jennysh

v Malování to nelze,v Photoshopu se podívám asi sem tím moc nepotěšil,ale boužel to nejde
Doplňuji:
Tak bohužel, ani ve Photoshopu to nelze.

Upravil/a: jennysh

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
chudst

… a pokud vite totez i ve Photoshopu, tak budu taky moc rad.

(Omlouvam se Terrylce, ze takhle zneuziji jejiho tematu a pridam jeste jeden program, snad me neukamenuje :))

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Děda Louda

Soubor → Uložit (NE ULOŽIT JAKO) → (napiš název), Uložit jako typ. Nastavení typu si bude pamatovat i na příští ukládání.
Dodatečně zjišťuji, že to funguje stejně i v režimu Uložit jako.
Taky nevím, jestli máš některou starší verzi, mě to takhle chodí ve W-Vista.

http://img.na­dapenny.com/t20/111­09/nadap162415356­090237.jpg

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Terryle

Děda Louda:
V to jsem původně taky doufala. Stará verze na WIN 95 takhle fungovala, ale na XP to nejde. Pořád se to paličatě přepíná na BMP :o/
No, buď se vyrovnám s neustálým přenastavováním, nebo si holt šťárnu do registrů…

před 4726 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

jde si stavet provizorni kryt svym svycarskym nozikem, ktery je specialni v tom, ze ukryva bilou vlajku

A misto prace neloz po nastaveni. Me se to najit nikde nepovedlo, takze spis pokud je nekdo, kdo to primo vi, pripadne jestli neco nemam zmenit v systemovych souborech, apod… Ale dekuju za to lozeni a patrani! :)

před 4727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

… aj. Uteklo mi vykani, pardon, omluvuju se XD

před 4727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

jezis, jako ujelo, ze jsi mi tyknul a chtel vyknout? neblbnout!!! vykani me uvadi do rozpaku, takze timto navrhuju tykani az naveky veku amen :o)

mimochodem, svycarsky armadni nozik s bilou vlajkou je genialni vec ;o)

před 4726 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

Ojoj, ja se nejako do teto diskuze nepodival, tak odpovidam krapet pozde.

Toz dobre, amen XD Ja si snad zavedu seznam, komu tu vykat mam a komu ne XD (Neboj, tys cestna vyjimka, kterou si nevim proc pamatuju.) Teda vim proc, mas spravny nazory a fajn smysl pro humor :)

Toz ja si jdu zatim uschovat nekam svuj armadni nozik, ale pro jistotu nekam nahoru, aby byl po ruce, kdyzbych se ti potreboval zase vzdat XD

před 4713 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Jennysh: já se toho obávala, ale doufala jsem, že jsem někde něco přehlídla. No jo, jednoduchej prográmek…

před 4727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
chudst

No, lze to teorerticky obejit: http://www.pc-help.cz/viewto­pic.php?f=96&t=­34492 (viz Odeslatod mike007 » 23 Pro 2008 15:21).

před 4727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
anonym

Příspěvek smazán administrátorem.

před 4727 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Terryle

Super, díky moc! Až budu mít někdy soustředěnou chvíli, pohrabu se v tom a zkusím to udělat.

před 4726 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek