AmazedWolf

Jak vyřešit málo místa v úložišti?

Chtěl jsem si do telefonu stáhnout hru z Google Play, ale na konci stahování se mě ukázalo že není dostatek místa v interním úložišti, ale asi 2Gb dat co se už stáhli tak se nevymazali. Skoušel jsem je najít přes počítač, ale nenašel. Mám Android.

Odpovědi
arygnoc

cez počítač si otvorte pamäť telefónu.
prechádzajte adresáre a všetky súbory v adresároch

tmp
temp
cache

môžete bez úhony vymazať (včítane adresároov, telefón si ich podľa potreby zasa vytvorí).
môže sa uvoľniť až 60% priestoru.

;-Q
Doplňuji:
nezabudnite si povoliť zobrazovanie skrytých súborov, sú totiž inak často „neviditeľné“.

;-Q