Pokročilý

Mallorca vs. Kréta

Dovolená u moře

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď

Řecko - Kréta

Na dovolenou Kréta,na jiné cestování Španělsko.Mallorku nee..:D

Další odpovědi:

Zlatý

Řecko - Kréta

Mallorca možná jako líbivá destinace pro turisty obdivující přírodu a pláže. Ovšem Kréta má historii s úchvatnými dějinami, nádherné kláštery a překrásné vnitrozemí. Jeho součástí je rovněž ostrůvek Spinalonga /dlouhý trn/, kde byla do roku 1957 léčebna malomocných. Odsud je to jen necelých 130 km na Santorini /Thera/ a je téměř trestné tento ostrov při pobytu na Krétě nenavštívit!

Zlatý

Řecko - Kréta

Doplňuji:
pro mne vždy vyhrává Řecko

Španělsko - Mallorca

Diskuze k otázce

anonym

Dala jsem Mallorku, ale mam to pul napul. Jen jsem vam chtela jeste pripsat : Mallorka je nadherna , ale pouze na severu .. ne Palma ! Tam jsou jen opili mladi cizinci, hluk, diska.. zalezi tedy hodne na vasem veku a jestli hledate zabavu, ci odpocinek.. pak , jestli jedete s detmi. Na Mallorce ( Cala Radjada ) jsou nadherne plaze , klid a minimum turistu.
Recko je nadherne, chapu Hanulku, ze to tam ma rada , ale Kreta ta uz je spise kamenita , s detmi bych tam nejela.
Tak to jen pro upresneni. Pak jeste napisu , ze i kdyz me se nekde libi, neznamena, ze vam se tam bude take libit.
S detmi tedy Mallorka , sam s partnerkou Kreta. :-)
Zavidim vam vsem, ktere to ceka a planujete , to je nadhera. :-) Preji vam satstny vyber.

Zlatý

hanulka11

tak mne ve výběru nic už neomezuje , takže je na mne co si vyberu, ale miluji všechny Řecké ostrovy, každý je svým způsobem krásný - Kréta se mi moc líbila ,zvlášť její severní část - ale všude se najde něco co vás uchvátí , každý, jak píše -iv- vyhledáváme něco jiného . Pro mne je fajn cestování autem a projet a poznat vždy ostrov.

anonym

Mame to hodne podobne Hanulko. Ja jsem drive letavala s detmi hlavne tam, kde byla pisecna plaz , ale v blizkosti museli byt i skaly - ty ja tak nejak k zivotu potrebuji. I kdyz na severu Mallorky je opravdu krasne more, srovnatelne s Reckem. Skaly , mezitim pisecne plaze a i male hotely. Ale jak piseme. Kazdy ma rad neco jineho. Nekdo vyhledava velke hotely , jidla formou bufetu. Ja se rada necham obsluhovat.. :-) , mam rada hotely mensi a male plaze . Vam Recko zavidim , mam procestovano hodne Reckych ostrovu , ale poznavam rada i jina mista. Vy s emate s dudu naco tesit , ja si musim jeste delsi dobu pockat. :-)
Mate pred sebou oba krasne dovolene a uz se vam to blizi..
:-) Bezva. -iv-

Zlatý

hanulka11

přesně jak říká dudu- a Santorini byla moje loňská úžasná dovolená s přejezdem na další ostrovy - prostě nezapomenutelné

Zajímavé otázky v kategorii Cestování

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Cestování

Zlatý Drap 346
Zlatý annas 287
Zlatý hanulka11 223
Zlatý led 207
Zlatý gecco 172
Zlatý quentos 161
Zlatý marci1 144
Zlatý mosoj 115
Zlatý Lamalam 111
Stříbrný Agneta 77

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.