HOMER

Mall.cz 2000 na nákup jako dárek za aktivaci kreditky. Máte někdo zkušenost plz?

Tento obchod nabízí akci, že pokud příjmu jejich kreditní kartu, tak mi dají 2000 kč na nákup. Je možné toho využít bez rizika? platí se za tu kartu nějaké poplatky? A co když se rozhodnu kartu po nákupu se slevou 2000 kč zase zrušit? Děkuji moc.

Odpovědi
McArthur

Podmínky užívání karty je dobré si předem prostudovat na webu Mall.cz nebo City Bank, která kartu vydává.

Nezapomeň, že se jedná o kreditní kartu, tj. o formu úvěru. Peníze se nepůjčují zadarmo. Za to, že kartu budeš mít, budeš platit 50 Kč měsíčně (tj. 600 Kč ročně). Úvěr je potom zatížený úrokem 23,99 % a více (RPSN si budeš muset najít, bude to podstatně více).

Zdroj: https://www.ma­ll.cz/mallkar­ta

HOMER

McArthur: Přiznám se, že bych jako správný čech rád pouze využil akci a jejich předraženou zlodějskou kartu jim zase vrátil. Jsou to mazaní vydřiduši, protože buď špatně hledám, nebo se fakt nikde nechlubí podmínkami ohledně té akce (Moje otázky zda je možné využít akci, získat 2000 na nákup a kartu zase vrátit a taky zda se vůbec jedná o skutečnou akci, nebo je to jen chytrá klička, jak nás nalákat na 2000, které nám pouze půjčují, nikoli dávají zdarma na nákup, jak uvádějí v nekompletních informacích tak zůstavají prozatím stále nezodpovězeny.)