Maliri ,sochari

Nekdy az zasnu co tito lide vytvori a presto je to oceneno. Sochu, kterou jsem videla a presto do dnes nevim co vyjadruje a u nekterych obrazu bych taky stala do soudneho dne. Mamka mi na to rikala-to je dilo -Co je komu do toho. Ja si taky umim namalovat mazanici a vytesat hroudu, tak jsem asi super moderni,ale bohuzel mi to nikdo s pratel ci domacich neoceni-kde je chyba?
Doplňuji:
Ty posledni vety,jsou nad sazkou,asi tak-nemusim vyhazovat tisice,pokud chci neco doma moderniho s otazkou jak ta pojmenovat,a muj vytvor,ktery je podobny,tomu co se vystavuje jinde ci prodava,je v me domacnosti oznacen jako kyc ci kram,tak i u jinych mych lidi,kteri se ptaji s podivem co to je?

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

taky výtvarničím, tak chápu, na co narážíš. Dneska je za umění považováno opravdu prakticky cokoliv - někdy např. i počítačová grafika, kde lidská ruka dodělá jen opravdu minimum. Nezapomenu, jak v místní galerii měla výstavu jedna "malířka" (v ale opravdu velkých uvozovkách), jejíž "obrazy" tvořily (a mně tedy fantazie nechybí, ale fakt jsem tam nic nenašel, stejně jako ostatní diváci) prachsprosté bezduché čmáranice.
Zkrátka od r. 1917, kdy Marcel Duchamp vystavil pisoár obrácený vzhůru nohama a nazval ho "Fontána", nemá "umění" vskutku prakticky žásné hranice. Od Duchampa to samozřejmě byla záměrná provokace - ale od některých umělců to vskutku křičí samoúčelností...

Další odpovědi:

Upřímně-moc nechápu otázku.Jsou "záležitosti",před kterými jeden stojí v -jak se to říká?- v "němém úžasu"?Netýká se to "jen" obrazu, či sochy-mě asi nejvíc oslovuje hudba.Zvládnete mazanici a hroudu-tak jste moderní? Nerozumím informaci. A že to nikdo neocení? Třeba jste osamělý genius.

Bronzový

Máte pravdu, taky to nechápu. Je to mazanice a prodáva se to za miliony. Mě se líbí obrazy od Lady a to mi je 24let

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Volný čas a hobby

Zlatý Drap 880
Zlatý annas 868
Zlatý quentos 860
Zlatý hanulka11 556
Zlatý mosoj 542
Zlatý led 473
Zlatý marci1 459
Zlatý gecco 385
Zlatý iceT 373
Zlatý panenka 367

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.