fcoop

Malé varování......?

Myslím,že jsem byl terčem „útoku“ – dostal jsem mail,důvěryhodně vypadající,ob­sahoval něco ve smyslu problému zpoplatnění Mailu. Vyžadovalo se otevření příloh,to jsem samozřejmě neudělal.
Našel jsem si webovou adresu – www.vilbulletin.cz – neexistuje.
Máte stejnou zkušenost?

Nejlepší odpověď
annas

Děkuji za upozornění. Zatím jsem nic nedostala. Google mně všechny nevyžádané maily přesouvá do SPAM, nečtu je, ale hned mažu.

Dívala jsem do Vašeho odkazu – země původu Thajsko, hned jsem zase zavřela. Navíc nejsem žádný odborník, takže raději nic neznámého neotvírám.

Další odpovědi
Andělé

Také moc děkuji za upozornění. Zatím mi nic takového nepřišlo,ale budu díky Vašemu upozornění opatrnější. Člověk musí být stále obezřetný,aby se nechytil do pasti…Ještě jednou děkuji…:-)