Bronzový

Malé trochu hnisavé puchýřky s vodou uvnitř na prstech a mezi prsty na nohou a rukou-jak na ně a co to je?

Ještě doplním, že jsou svědivé a při dotyku bolavé. Potírám si je Tea-Tree olejem. Včera jak jsem usínal jsem se otočil na bok a palec se mi "přilepil" na ukazováček a tak to bolelo, že jsem chvilku nemohl spát. Na ruce nejsou bolavé ani svědivé a jsou jen na dlani. Je správné, že jsem si včera jeden větší puchýřek s vodou špendlíkem prasknul? Protože se mi na tom samém místě objevil zase ale menší. Děkuji za rady.
Doplňuji:
Špatně formulované-ne hnisající ale MOKVAJÍCÍ.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Nechci strašit,ale mohlo by se klidně jednat o svrab.Raději navštiv lékaře....:D

Další odpovědi:

Bronzový

Že lidi hned radíte takový h*vadiny!!!
Proč, když je cesta přímá (a vede k praktickýmu doktorovi nebo na kožní nebo aspoň do tý lékárny!)... štamgasta necháte odbočit prudce doprava, hned pak zas do leva, pak ho necháte 600 m couvat???
A DUDU, s tím SAVEM běž do kopru!!! Píše snad na obalu výrobce: patlejte si naše Savo na všecko, co vás jen napadne!!?

Když ti Tea-Tree do 1-2 dnů nezabere, běž se s tím ukázat k odborníkovi. Může to být i infekční. Ty lidi to studovali a je to jejich práce. Věříš, že děláš svoji práci dobře? Pokud jo, věř, že oni dělají tu svoji taky.
Doplňuji:
Jakýpak důrazný varování?!

Napsal jsi snad, jak sis to Savo dávkoval?
I kdybys uved třeba jak jsi to ředil / neředil, jaký Savo to bylo (existují už i ekologický Sava - snižším obsahem chloru), tak stejně nevíš, co´s vlastně jako vyléčil. A pokud sis ty vyléčil svrab, tak nevíš, jestli ho má on.
Z toho všeho mi chtě-nechtě vychází dost nebezpečná rada.

Zlatý

Pravděpodobně nějaká mykóza, víc ti řekne lékař.
Raději bych to nepodceňoval!

Zdroj: www.mesicnikzdravi.cz/200407/t rable.htm

Zlatý

Kloním se k názoru kolegyně Bohemiky a již jednou jsem zde radil velmi drastický, ale účinný způsob jak se svrabu zbavit a sice potírat postižená místa savem. Je to jen pro silné nátury a vyzývám k maximální obezřetnosti!!
Doplňuji:
Wangu, neuvedl jsem snad ke své "radě" důrazné varování?! Faktem je, že jsem kdysi chytil svrab ve sprchách na intru a ze zoufalství se díky savu tohoto neřádu zbavil. Kromě toho zde byla nedávno položena podobná otázka a po týdnu mně e-mailem její tazatelka poděkovala za radu vedoucí k jejímu úspěšnému vyléčení....

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Zdraví

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1605
Zlatý mosoj 1494
Zlatý marci1 1276
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 990
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 714
Zlatý quentos 713
Zlatý iceT 565
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.