jirka F

Malá hrbolatá boulička na přední nožce u pejska co to může být( nikde se nezranil a pořád si to drbe) ?

Našli jsme u našeho pejska na přední nožce hrbolatou bouličku pořád si to místo drbe a nikde o ní nezakopl ani nic poradíte co by to mohlo být ?

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Bez vyšetření pejska ti to nikdo neřekne. S přesností ti to řekne veterinář, jinak je to furt malá hrbolatá boulička.

Další odpovědi
ReHu

Možností je více.
Jednou z nich může být začínající bradavice.

jirka F

vedlejší(diskuzní) otázka : A bradavice pejskům škodí nebo ne ?