bolak

Makro při uzmačených OS

Jde nějak nastavit makro, pokud mám uzamčené systémy? (na obrazovce je to okno „Odemknout počítač“ s přihlašovacím jménem a heslem.

Například chci aby se mi každou chodinu savenul obrázek z jedný stránky, nebo mě to na jinou stránku přihlásilo, což normálně jde udělat i přes obyčejnej mouse makro recorder, jenže to musí mít člověk přímý přístup k prohlížeči. Já bych chtěl takový makro udělat jakoby „v pozadí“, aby se mi tadlecta věc děla, ale měl bych zamknutý počítač. Nebo aby se mi princreenovala plocha (to je příklad) ve chvíli kdy koukám na film, a moje „koukání“ tím nebylo nijak ovlivněno.

Odpovědi
anonym

Makra jsem nedávno řešil ale bezúspěšně. Např. v systému Windows 8 při uzamčení obrazovky systém zmrazí veškeré nedůležité procesy – praktický běží jen explorer.exe.