ANONYMKA-248

Make-up krém

Doporučili by jste mi nějaký dobrý make-up či nějaký krém který by schoval pupínky nebo černé tečky?
slyšela jsem o BB krému a chci se vás zeptat jestli funguje a nebo jestli mi doporučíte nějaký ten make-up či krém ;)

Odpovědi
hanny 2

Jako kosmetička doporučuji tyto přípravky – je to celá řada přípravků na akné včetně krému a dvou odstínů make-upu.Černé tečky ale doporučuji vyčistit odborně na kosmetice.

http://www.bel­ter.cz/profesi­onalni-kosmetika/linie-a
Doplňuji:
S BB krémem nemám zkušenosti,ale tady si přečti – http://www.kos­metika.cz/forum/li­ceni/bb-krem-garnier-80791/?stranka_o­blast=

Damiana

S BB krémem mám zkušenosti, používám ho vždy po plavání, abych cestou domů neměla tak „nahatý“ obličej. Existuje ve světlejším a v tmavším odstínu. Pěkně tónuje, dobře se roztírá, ale moc toho nezakryje. Spíš jen sjednotí barvu pleti. Za sebe ti ho můžu s klidem doporučit.
Odstranění komedonů (černých teček) bys opravdu měla nechat na kosmetičce, jak ti radí kolegyně Hanny2. Je to vlastně zoxidovaný (původně bílý) kožní maz, který se z odlíčené (často i napařené) pleti vymáčkne ručně. Trochu si můžeš doma pomoci jemným peelingem, který ty „čepičky“ obrousí. Jednou jsem se setkala s mycím gelem s papájou (tuším od Biothermu), který je měl dokonce rozpouštět, ale nějak zvlášt to nefungovalo.
Výborné krémové make-upy má například L'Oréal – třeba True match.

Mers

Ten BB krém vůbec nekryje a zdá se mi že ani na pleti dlouho nevydrží!!Podle mě je zatím nejlepší Essence-Stay All day sice se trochu ukládá do vrásek ale co alespoň dobře kryje!!!

Advance

Musím souhlasit s Mers!!! Stay All Day od Essence je fakt dobrý navíc se jeho cena pohybuje kolem 100kč!!!

Lilly84

Ja Bebe creme používám už rok sem s nim spokojena ja mam akné a je to pro akné nejlepší make up zakryje všechno a nedostane se ti to do porů atd.. ja bych ti Bebe creme doporučila :)) a cena je v pohode 200kč :)

bubukaa

Dobrý je Makeup Dermacol Acneclear, na víčku je korkektor a makeup je spíš takový léčivý krém.Super