Pokročilý

Make-up krém

Doporučili by jste mi nějaký dobrý make-up či nějaký krém který by schoval pupínky nebo černé tečky?
slyšela jsem o BB krému a chci se vás zeptat jestli funguje a nebo jestli mi doporučíte nějaký ten make-up či krém ;)

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Odpovědi:

Zlatý

Jako kosmetička doporučuji tyto přípravky - je to celá řada přípravků na akné včetně krému a dvou odstínů make-upu.Černé tečky ale doporučuji vyčistit odborně na kosmetice.

http://www.belter.cz/…
Doplňuji:
S BB krémem nemám zkušenosti,ale tady si přečti - http://www.kosmetika.cz/…

Zlatý

S BB krémem mám zkušenosti, používám ho vždy po plavání, abych cestou domů neměla tak "nahatý" obličej. Existuje ve světlejším a v tmavším odstínu. Pěkně tónuje, dobře se roztírá, ale moc toho nezakryje. Spíš jen sjednotí barvu pleti. Za sebe ti ho můžu s klidem doporučit.
Odstranění komedonů (černých teček) bys opravdu měla nechat na kosmetičce, jak ti radí kolegyně Hanny2. Je to vlastně zoxidovaný (původně bílý) kožní maz, který se z odlíčené (často i napařené) pleti vymáčkne ručně. Trochu si můžeš doma pomoci jemným peelingem, který ty "čepičky" obrousí. Jednou jsem se setkala s mycím gelem s papájou (tuším od Biothermu), který je měl dokonce rozpouštět, ale nějak zvlášt to nefungovalo.
Výborné krémové make-upy má například L'Oréal - třeba True match.

Ten BB krém vůbec nekryje a zdá se mi že ani na pleti dlouho nevydrží!!Podle mě je zatím nejlepší Essence-Stay All day sice se trochu ukládá do vrásek ale co alespoň dobře kryje!!!

Musím souhlasit s Mers!!! Stay All Day od Essence je fakt dobrý navíc se jeho cena pohybuje kolem 100kč!!!

Ja Bebe creme používám už rok sem s nim spokojena ja mam akné a je to pro akné nejlepší make up zakryje všechno a nedostane se ti to do porů atd.. ja bych ti Bebe creme doporučila :)) a cena je v pohode 200kč :)

Pokročilý

Dobrý je Makeup Dermacol Acneclear, na víčku je korkektor a makeup je spíš takový léčivý krém.Super

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Krása a styl

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Krása a styl

Zlatý Drap 438
Zlatý iceT 350
Zlatý marci1 329
Zlatý hanulka11 322
Zlatý briketka10 244
Zlatý ReHu 230
Zlatý Damiana 229
Zlatý quentos 191
Zlatý annas 190
Zlatý mosoj 179

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.