Avatar uživatele
Ančikk

Make up- je „škodlivý“ ?

Ahoj, chci se zeptat, jestli škodí když si dám make up na akné. A máte nějáké zkušenosti s korektory? Jaké jsou nejlepší a co je pro pleť lepší? Make up nebo korektor? Díky A.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? hanny 2, slipknotak před 4574 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
hanny 2

Musíš použít make-up,který je určen na akné.Škodlivý není,ale pleť musí být vyčištěná a ošetřena krémem – použít vhodnou kosmetiku na aknózní pleť.Nanést lehký make-up a na problematická místa korektor.

Chlapi si dávají make-up,že o tom mají přehled?
Nic ve zlém,Michale a Drape!

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
WeeBear

Když použiješ make-up na akné, neměl by být sebemenší problém.

Sama akné mám (i když už v menším stádiu, než kdysi) a make-up používám, aktuálně mám od Dermacolu a nemůžu si stěžovat.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Drap

Řeší pouze okamžitý problém, ale dlouhodobě to zdraví příliš neprospívá

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal Kole

Snad neškodí, snad kromě ucpávání potních žláz, ale že by zdraví prospíval o tom silně pochybuji.

Mě osobně se makeup na ženách nelíbí. Mám rád přirozenou krásu ženy.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Make-up může být z hlediska akné hodně škodlivý. Jestli máte výrazné pupínky, doporučuji hlavně make-up na problematickou pleť od https://petra­souckova.cz/ka­tegorie/pece-o-plet/make-up-na-problematickou-plet/ je to jemnější make-up který vám neucpe póry, takže nedochází k zanešení pokožky a následnému zhoršení. Určitě se ale vyvarujte podezřele levných přípravků. Ty se vám fakt nevyplatí a ještě si to více zhoršíte.

Nový příspěvek