Kim12345

Mají židé delší lebku?

Nebo je to blbost?

Nebo to, že mají kulatý obličej?

Nejlepší odpověď
annas

Myslíte Židy jako etnikum, nebo židy jako vyznavače náboženství?.

V druhém případě tvar lebky nesouvisí s vyznavači náboženství.

Za Žida je považován ten, kdo pochází ze židovské matky nebo přestoupil k židovství podle ortodoxní normy.

Z rasového pohledu jsou Židé směsí několika ras. Takže typy se promíchaly, záleží na tom, kde žijí. Např. v Rusku mají nosy „obloukovité“, jinde rovné. Stejně tak dlouhé lebky se objevují jen v některých oblastech.

Takže se nedá jednoznačně označit, kdo je Žid.

Zajímáte-li se o tuto problematiku, zajímavé informace získáte v odkazu.
https://rasove­typy.wordpres­s.com/2011/09­/01/zide/

Další odpovědi
briketka10

Mají tento nos :
http://www.esthe-plastika.cz/com­mon/images/im­port/pictures/o­br-68-e_1276151954.jpg

ivzez

Samozřejmě, že je to blbost.
Tvar lebky nijak nesouvisí s náboženským vyznáním.

[Tady zas někdo nezná rozdíl mezi vyznáním a etnikem…]

Dismas

Je pravda, že takoví ti typičtí židi mají delší lebku, velký nos a tmavé vlasy. Ale ne všichni.

Zaibatsu

Je to blbost. Němci se snažili najít skutečný rozdíly mezi proporcema židů, Němců a ostatních, většina z toho byla ale pitomost.