doney gal

Mají ženské rády pracovité chlapy?

Nejlepší odpověď
anonym

Ano, stejně jako muži mají raději pracovité ženy.

Další odpovědi
Drap

Většinou ano. Nelze to však paušalizovat.

anonym

Určitě, ta moje mne přímo zbožňuje!

ten který je

Jak které.Když je chlap pracovitý a tráví většinu času v práci,končí to většinou parožím.

lexx

jo, v ložnici obzvláště

anonym

Nelze paušalizovat.Ženské výchované v socialismu ano, protože doma dokázal cokoliv opravit.Dnešní żeny se honī za mamonem a když je chlap celé dny v práci, tak se rozvádějí, protože chlap není doma a nepomáhá jim v domácnosti.

klumprt

Obecně asi ano. Ale existuje dost výjimek, kdy žena, mnohdy sama svědomitá a pilná, zůstává pozoruhodně dlouho ve svazku s naprostým lemplem a budižkničemu.

Mirdas

Spíše nechutně tučným kontem.

anonym

ten který je., vlastní zkušenost? 🙂

ten který je

Vlastní nevím,ale stačí když to vidím kolem jak mnozí dopadli.