tencosepta

Mají vůbec pornoherci a pornoherečky chuť na normální sex s partnerem?

Když to dělaj 5 hodin denně tak musej mít asi sto orgasmů ne? A maj vůbec nějakýho partnera ti pherci a pherečky?

Nejlepší odpověď
led

Po práci sú to normálni muži, ako gynekológovia. Možno viac známejší u pornodivákov.

Další odpovědi
Nechápavé

Myslim ze partnera/ku asi nemaji..Ja bych teda nechtel mit partnerku ktera to dela s 20 chlapama denne 😉

Mc Merkurion

…hodně lidí si bere práci domů a někdo tvrdí,že má práci jako koníčka > lze to brát jako odpověď?

anonym

Samozřejmě – jak kdo…

RyuzakiKate

Podle mě jo.. Ale většinou to bejvá tak, že jsou s partnerem, kterej taky točí porno, jinak by to asi normální člověk neustál.. Jak jistě víš, tak všelijaký ty skřeky jsou jenom hraný a už si to taky tak neuměj užít, berou to prostě jako práci, rutinu.. A když pak třeba zrovna netočej, tak si s partnerem můžou doma profesionálně nebo naopak úplně normálně zašu*at :D

gagaga

ja bych si snad i vsadila na to, ze nemaji ani jeden ten orgasmus, natoz 100 ! :)

  • iv-

led

  • iv- neprezrádzajte filmárske tajomstvo… pssst…

gagaga

uz mlcim…