BANAN93

mají všechny LCD televizory zabudovaný settopbox ???

Koupili jseme babce k vánocům LCD s úhlopříčkou 80 CM od LG a naladím tam jen 12 programů (většina v HD) a obraz se naprosto rozkostičkovává a zvuksnad ani není :D ..... Před tím jsme tam měli připojenou normální TV se setopboxem a šlo to
Doplňuji:
http://led-televize.heure­ka.cz/lg-32ls3500/speci­fikace/#secti­on

Nejlepší odpověď
Hlada

Settopbox je externí digitální tuner. Ten novějí televizor nepotřebuje, protože ho už má zabudovaný. Vy máte problém s citlivostí. Settopbox měl citlivost vyšší, než má teď televizor. Budete muset použít anténu s vyším ziskem, vyměnit svod nebo dát k anténě předzesilovač.

Další odpovědi
Alesh

Tak dyť to máš u té TV napsané: TV tuner: DVB-C; DVB-T
Celkem pochybuju, že se ještě dnes prodává nová TV bez DVB-T, ale možné to je, nicméně to bude jen okrajová záležitost.
A tys jen vzal starou TV, vyměnil ji za novou a naladil ji automaticky a na anténu a nic jiného si nesahal? To je zvláštní, vypadá to na problém se signálem, asi si to ten set-top-box dokázal líp zesílit než ta samotná TV. My jsme měli podobný problém, stará TV šla v pohodě a na nové to poměrně často „kostičkovalo“, nakonec to bylo tím, že nějak šibovali s těmi pásmy a pomohlo kompletní nové naladění programů.

Zdroj: http://cs.wiki­pedia.org/wiki/DVB-T

bolak

To víš že všechny ho nemají. Už jen z toho že u „DVB-T“ máš napsáno „ANO“ se dá usuzovat že jsou také televizory, které tam mají „NE“, kdyby tam totiž měly všechny televizory ANO, tak by se to bralo jako fakt (že všechny televizory mají integrovaný settopbox) a žádná taková možnost by tam nemusela být uvedena.

anonym

Ano tento má DVB-T, ale ne všechny jej mají.
Doplňuji:
v tvém případě bych to viděl na špatný signál antény, popř. na nevyhovující anténu. Zkus poštelovat tu.

honza19hk

řekl bych že ne.. Není o tom něco psáno v návodu?
Pokud ho ta TV nemá tak tam nějaký zapoj.Třeba se to zlepší.