Mají vaše 4 leté děti kamarády?

Ahoj, mám dcerku, které budou 4 roky, a přijde mi, že těch kamarádů moc nemá. Že je spíš samotář. Jak je to u vás?

Odpovědi
standa

Někdo by řekl ´dobrá otázka´ , já říkám ´těžká otázka´, na kterou se přeci dá odpovědět z mnoha různých úhlů pohledů…

  • chodí vaše dcerka do mateřské školky ?
  • bydlíte ve městě nebo na vesnici ?
  • máte sousedy s malými dětmi ?
  • máte kamarády se stejně starými dětmi ?
  • máte více dětí ?
  • atd., atd.

Mohl na tomto místě popsat svoji neteř, která je samotář jak slon a nebo dcerku mého kamaráda, která je velitelkou (v tom dobrém slova smyslu) všem dětem ve školce.

Michal

Nemám 4leté děti

alenka901

no ta naše treperenda ta se kamarádila jen s klukama,kama­rádku žádnou

Attack-design

záleží na dítěti jaký má vztah,jaké je a jak ho ostatní berou