Mají v USA také STK vozidel?

Když vidím ta auta, tak u nás by jezdit nemohla.

Odpovědi
Shef

no abych byl upřímný,u nich zas tak velká kontrola není,víceméně to tam funguje na typu „má to kola,podvozek dobrý,je to fukční,vzhled neřeš,tak seber a jed“
a to mi můžete věřit,nějakej čas jsem v USA pracoval,takže vím jak to tam bejvá,popravdě jsem byl mnohdy zděšen co všechno pustí na silnice.

Piitrs

Ano, mají tam podobné kontroly jako je tady u nás STK.

Avšak pravidla jsou tam trochu odlišná, i když už si nepamatuji v čem.

Dobré však je, že si tam člověk může z katalogu objednat rúzné díly, třeba na přívěsný vozík (náprava, kola, korba, oj, …), doma si to poskládá, poté si dojde na nějaký úřad, tam mu to zaregistrují a může s tím normálně jezdit po silnicích.

A tou přísností to bude asi jak kde … Strýce vyhodili, protože mu moc nefungovala ruční brzda … Vzhledem k tomu, že má automat, tak ji vůbec nepoužíval a bohužel si nevšiml, že málo brzdí ☹

KrystofM

STk tam povinná není, ale pokud ji nemáš a zaviníš jakkoli vážnou dopravní nehodou, tak si to pěkně všechno vyžereš :)