Znk

Mají v sobě iontové nápoje hodně cukru?

Jsou iontové nápoje vhodné k hubnutí? Chtěl bych přestat s pitím sladkých nápojů jako je cola, džus apod. a přejít na iontové nápoje. Je to vhodné??

Odpovědi
da ny

Na hubnutí iontové nápoje vhodné nejsou (ani ty se sníženým obsahem cukru a umělých sladidel)..
Jsou vhodné pro velmi aktivní sportovce a dehydrataci lidského organizmu u některých chorob (např. průjem).
Místo limonád pijte vodu nebo neslazené čaje

"

715 odběrných míst
Zasíláme na Slovensko
Obchod ověřený zákazníky
Zboží skladem dodáme do 24 hodin

„Iontové nápoje
Dodržujte pitný režim, především pokud je vaše tělo vystaveno vysoké fyzické zátěži. Během tréninku ztrácíte mnoho tekutin, vitamínu a minerálů, které musíte doplnit. Proto byste měli mít na každém tréninku kvalitní iontový nápoj, který dodá tělu všechny potřebné látky a udrží ho v iontové rovnováze. Iontové nápoje doplňují především draslík a sodík, dále také vápník, fosfor a hořčík, díky kterému zamezíte svalovým křečím během tréninku.“

Funna

Pokud chceš začít hubnout, měl bys o tom něco vědět..např. jak můžeš srovnávat colu a džus…v cole je tuna cukru (pokud není light a i tak je to pěkná sr…ka), ale pokud si dáš nepřislazovaný džus, nejlépe ten, který si sám vymačkáš, tak s tím problém není, spíš naopak, .pokud si ho dáš 2 deci za den…
iontové nápoje jsou tu pro sportovce, kteří vypotí soli a minerály, ale ne pro lidi, co „jen“ hubnou…na to je voda, nesladký čaj, neslazené a nesycené minerálky…

marci1

Ne nejsou k hubnutí. Iontový nápoj je třeba i pivo. Doporučuji pít vodu s citrónem, mátou, skořicí.

Michálek1245

Iontové nápoje nejsou na hubnutí. Jsou spíše na to, aby ti dodaly energii při cvičení. Já třeba používám QNT iontove napoje od https://www.in­sidefit.cz/ion­tove-napoje/ a ty jsou fajn. Ale spíš na nabrání svalové hmoty a doplnění živin a regeneraci po tréninku. Na hubnutí? Nesmysl. Na tvém místě bych začal s pravidelným pohybem a úpravou běžného jídelníčku. Pak bych vymýšlel doplňky stravy. 😉