juie

Mají upíři křídla?

UPÍR RUDÝ

Nejlepší odpověď
hanulka11

upír rudý je druh netopýra …má křídla

Délka: tělo 8 cm
Rozpětí křídel: 20 cm
Hmotnost: do 50 g

Zdroj: podle wiki

Další odpovědi
www

Vymyšlení upíři mohou mít cokoliv 😁
Upír rudý, druh netopýra, má sice křídla, ale není to pták. Patří mezi savce, letouny.

Drap

Všichni netopýči mají křídla

led

upír rudy – druh netopiera
Netopiere sa vyznačujú premenou predných nôh na krídla. Vznikli – na rozdiel od vtákov – predĺžením kostí ručnej časti, najmä článkov prstov zápästia. Medzi nimi a ostatnými kosťami končatín a chvosta je patagium (pružná a jemná lietacia blana). Krídla pozostávajú z patagia a spomenutých kostí.
http://sk.wiki­pedia.org/wiki/Ne­topiere

samicek333

samozřejmě, vždyť by se jinak nevznesl do vzduchu