sesednizkola

Maji u vas jeste v kramu mlejnek na kafe?

Spousta lidi rika , ze neni dobra kava ten Standard, ale nad u vychodu z Kauflandu v mlejnku umletym Standardem ja rozhodne nos neohrnuji a prijde mi jako nejchutnejsi turek. Kam se hrabe Jihlavanka. Maji u vas vubec jeste mlejnky na kafe ? Prijde mi, ze nejak mizi.

Nejlepší odpověď
cochee

My jsme ty mlýnky ani za mých dětských let nepoužívali. Máti říkala, že ty mlýnky nikdo nečistí a pak se v naší kávě může objevit starší káva a naše káva potom nevoní a není dobrá. Vždycky jsme měli mlýnek doma. Já mám tři mechanické, moji rodiče mají moderní elektrický. Naší si namelou celý zásobník a jsou spokojení. Já si párkrát potočím kličkou a namelu si vždycky jen na jeden šálek a jsem taky spokojený. Standardku už ale nekupujeme, ani já, ani rodiče.

Další odpovědi
anonym

lepší je si koupit mlýnek za 2 stovky a umlít si doma čerstvé. jinak ten standart je opravdu ta největší sra… zkuste třeba o něco dražší kávu a přijdete na lepší chuti

jáára

Mají.
V sámošce ano, v marketech netuším.

marci1

Ne, nemají. Mám doma ruční mlýnek na kávu, takže jej v obchodě ani nepotřebuji. 🙂

Dochy

U nás vietnamci v samoobsluze kupodivu mají. Pro syna (3r) je to atrakce u které se vždy musíme zastavit a podiskutovat o jeho účelu a funkci…

da ny

Jen v Bille, Kauflandu, JIPu a COOPu,
v Penny, Lidlu, Tescu, Albertu u nás mlýnky nejsou.
20 let je nepoužívám vůbec..... v obchodech ani doma ;)