Avatar uživatele
sesednizkola

Maji u vas jeste v kramu mlejnek na kafe?

Spousta lidi rika , ze neni dobra kava ten Standard, ale nad u vychodu z Kauflandu v mlejnku umletym Standardem ja rozhodne nos neohrnuji a prijde mi jako nejchutnejsi turek. Kam se hrabe Jihlavanka. Maji u vas vubec jeste mlejnky na kafe ? Prijde mi, ze nejak mizi.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: annas

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? marci1 před 2964 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
cochee

My jsme ty mlýnky ani za mých dětských let nepoužívali. Máti říkala, že ty mlýnky nikdo nečistí a pak se v naší kávě může objevit starší káva a naše káva potom nevoní a není dobrá. Vždycky jsme měli mlýnek doma. Já mám tři mechanické, moji rodiče mají moderní elektrický. Naší si namelou celý zásobník a jsou spokojení. Já si párkrát potočím kličkou a namelu si vždycky jen na jeden šálek a jsem taky spokojený. Standardku už ale nekupujeme, ani já, ani rodiče.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

lepší je si koupit mlýnek za 2 stovky a umlít si doma čerstvé. jinak ten standart je opravdu ta největší sra… zkuste třeba o něco dražší kávu a přijdete na lepší chuti

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
jáára

Mají.
V sámošce ano, v marketech netuším.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Ne, nemají. Mám doma ruční mlýnek na kávu, takže jej v obchodě ani nepotřebuji. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Dochy

U nás vietnamci v samoobsluze kupodivu mají. Pro syna (3r) je to atrakce u které se vždy musíme zastavit a podiskutovat o jeho účelu a funkci…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
da ny

Jen v Bille, Kauflandu, JIPu a COOPu,
v Penny, Lidlu, Tescu, Albertu u nás mlýnky nejsou.
20 let je nepoužívám vůbec..... v obchodech ani doma ;)

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování