dudu

Mají tyto stránky skryté poslání?

Vážení, nepoužívám slůvko přátelé, protože, s prominutím nikoho na těchto stránkách za přítele, či přítelkyni nepovažuji, ale poznal jsem zde v úctě a ke svému potěšení řadu sympatických osobností. Nedávno jsem si v poklidu analyzoval přehled svých zde publikovaných otázek a zejména odpovědí. Věřte, či nikoliv ke mému úžasu zjišťuji, že jsem na těchto stránkách o své osobnosti, názorech, pocitech, filozofickému zaměření jakož i tajených myšlenkách cca po dvou letech vykecal více, než se za celé dlouholeté partnerství poznala moje manželka. Logicky v zápětí následoval varovný signál – chlapče zde není něco v pořádku. Doba je zlá, někteří lidé jsou prašivci a tvoje v dobré víře učiněná přiznání přece mohou být snadno zneužita. Dej si příště více pozor na hubu!
Snad se mýlím a chovám jako škarohlíd, ale přece jen prosím zvažte, zda tento můj slovní „výlev“ nestojí za zamyšlení o mírné redukci myšlenek a tím obranou před možným zneužítím. Děkuji za pochopení a případné názory.
Doplňuji:
ad fcoop: v našem regionu exituje jedno rčení, která nyní rád použiji a to zní: „ty víš houby, co kocour zahrabává do plev“. Přeber si je sám.

Nejlepší odpověď
led

Sociálne siete i stránky s podobným obsahom a na tejto stránke sa to miestami tiež zvrtlo týmto smerom, sú výborným zdrojom aj na získanie informácií o ľuďoch a ich názoroch. Užívatelia vo svojej naivnej „anonymite“ naozaj povedia na seba viac, než by to povedali na verejnosti.
Kto využíva získané informácie si môžeme už len domýšľať (ale nebudeme ďaleko od pravdy).
PS.
informácia je aj spôsob a téma vtipkovania.

Další odpovědi
fcoop

Paranoia je psychická porucha, která se vyznačuje nadměrnou podezřívavostí. Osoby trpící paranoiou jsou často přívrženci konspiračních teorií. Trpí představou, že snahou osob v jejich okolí je ublížit jim.(Net)

Ono to nebude tak horký.
Paranoik nebudeš.
Kdyby byla možnost udělat bilanci rozhovorů s manželkami,zjis­tilo by se nepochybně,že je to naopak.
Nebo doma lovíš bobříka mlčení.
I tahle tvá „inventura“ by byla kontraproduktivní – každý,kdo je pokřivený,by se na tebe vrhnul
Pouhé názory a úvahy bez klíčových dat jsou víceméně bezcenné,ve smyslu zneužití.
Pokud neožila naše milá a drahá Stb.
Ale i kdyby – čert ji vem.

Drap

Na každém šprochu, pravdy trochu.
Nechci to dál nijak zvláště komentovat, máš pravdu v tom, že člověk aniž by chtěl vypustí sem i věci ze svého soukromí. Nakonec, proč ne, myslím že ke zneužití je toho pořád dost málo.

briketka10

taky jsem tu byla přespříliš upřímná a nemám z toho noční můry, ale horory jo ty mám ráda 🙂
svět není tak černý jak se zdá..

terry

Možná z nás (některých) mají „vydolovat“ naše lepší (nejlepší) já 🙂

fcoop

dudu – nebudu si tvoje exitující rčení přebírat,bůhví,co bych našel.