jjj123456789

Mají to v životě snažší ženy nebo muži?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Mirdas

Ženy

Většinou ji stačí zbalit úspěšného muže a zajistit si tak život.

Další odpovědi
anonym

Muži

Doplňuji:
Netvrdím že muži mají život lehký, ale přijde mi že ženy ho mají těšší....... Očekává se on nich mnoho…

mosoj

Ženy

Vždy to má snazší ten dole.

Wnaty

Muži

da ny

Muži

Agneta

Muži

Teprve až budeme mít v parlamentu víc jak polovinu blondýn, se to začne vyrovnávat:DDD

LuCas55

Muži

Doplňuji:
Muži protože, Nějaký uchyl unese pěknou holku a pak jí zabije.

quentos

Muži

to je bez diskuze… výběr z krásnější poloviny populace, z rozmnožovacího aktu si odnesou jen to příjemné, v mnoha zaměstnáních dodnes existuje diskriminace v jejich prospěch… ani nemluvě o mnoha zvrácených náboženstvích, který je ve vztahu k ženám staví div ne do role otrokáře…
Doplňuji:
MrnousakCZE: to jste sebral kde? Naopak je všeobecně známo, že početní převahu v populaci mají ženy.

Nechápavé

Muži

Vítek:)

Ženy

melanie

Muži

emissarius

Ženy

T3NY

Muži

syncz

Ženy

Poklička

Ženy

MrnousakCZE

Muži

1. můžů je o 0.1% víc
2.ženský sou takový slabý, lidi si z nich dělaj srandu, nemůžou se nijak bránit,

pája139

Muži

Agneta

Mirdas >>> a nemůže muž „sbalit úspěšnou ženu a zajistit si tak život?“

mosoj

Mohlo by být ale není. Bohatý muž si vezme hezkou mladou ženu i blbou.

marci1

Již zodpovězeno : http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/kdo-to-ma-v-zivote-jednodussi-muzi-nebo-zeny