Avatar uživatele
jirka F

Mají to ostatní zvířata s pářením lehčí než lidé?

Když se dívám, jak v přírodě, tak i v dokumentech na různá zvířata, jak se chovají, tak mě kolikrát napadne, jestli to ti zvířata nemají s pářením lehčí než lidé. My lidé musíme s tou partnerkou několik měsíců chodit, a to nás možná ani nepřijme. A zvířata přijme jejich partnerka už po několika minutách.

Myslíte si také, že zvířata to mají s pářením lehčí než lidé?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? Válek Petr před 2618 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Odpoveď byla označena jako užitečná

No, na jedné straně období páření se všema těma serepetičkama musí zvířata maximálně zkrátit, aby využila těch nejpříznivějších přírodních podmínek. I samotný akt trvá kraťoučce, protože během něho může být snadno napaden. Jak to mají třeba delfíni to nevím, ale závidím jim, že k tomu nic nepotřebují, udělají to kdykoliv a kdekoliv. A zaručeně se u toho nezapotí.

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?jirka F Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Drap

Vymyslel jsi nesmysl. I některá zvířata to mají dost obtížné. A my lidé, tedy alespoň věštšina z nás, si nehledá partnera pouze z důvodu páření.

Upravil/a: quentos

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
gecco

Pokud se chceš pouze (s)pářit, stačí ti zaplatit si partnerku(či partnera – dle preferencí)… Pár minut – zrovna mne nenapadá žádné zvíře, které to má takto jednoduché.
___
Z mého pohledu – nemyslím, že jsem extrémně přitažlivý, ale ´ukecat´ přitažlivou babu k sexu mi nikdy netrvalo „několik měsíců“.
😁
___
Myslím, že dosud nemáš psychicky ´nárok´ na to, se „pářit“ – a spatřuješ v tom nějaký problém…
Neboj, není v tom jiný problém, než tvůj vlastní – jsi, zatím, k páření nezpůsobilý.
😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
dubraro

Jak která. Mnoho zvířat to má zařízeno tak, že většina samců se nepáří nikdy v životě, protože se z nich nestanou alfa samci ve smečce. Jiná to mají snadné, protože se páří v jednom kuse – třeba bonobové.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
jirka F

Poznámka: Podle pana ředitele který nás má na praxi se lidé taky páří.

před 2618 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Drap

To my víme. A ví to snad i děti na ZŠ. To pan ředitel nepřišel s ničím novým. Jen opakuje to, co je všeobecně známo.

před 2618 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek